ساخت یک بالگرد چوبی توسط پسر 20 ساله چینی ، SUB-SCANNER M12، گجت میلگرد یاب ، گجتی برای برش پیتزا

ساخت یک بالگرد چوبی توسط پسر 20 ساله چینی

bazde.blogspot.com اخبار و اطلاعات تکنولوژی به روز

یک پسر 20 ساله چینی با معلومات مقدماتی دوره دبیرستان و همچنین گشت و گذار در اینترنت با گوشی موبایلش، یک هلیکوپتر کوچک ساخته است. ظاهراً اینکه این بالگرد واقعاً پرواز می کند، تایید شده، اما درباره نحوه کنترل آن اطلاعاتی منتشر نشده است.

او بال های این بالگرد را از چوب درخت نارون ساخته و قسمت هایی از آن را هم با لوله های فلزی استحکام بخشیده است، موتورش هم موتور یک موتورسیکلت معمولی است.

همه اینها تقریباً 1600 دلار برای او خرج برداشته که فکر می کنم برای داشتن ماشین پرنده ای که بتواند تا 800 متر بالا رود، عالی است.

این پسر کشاورز در یک روستای کوهستانی در مرکز چین زندگی می کند و برای رفتن به مدرسه مجبور به عبور از کوهستان است، که با تشویق پدرش این بالگرد را ساخته و قصد داشته روزها با هلیکوپتر خودش به مدرسه برود که البته دولت چین پرواز این بالگرد را بخاطر مسائل امنیتی ممنوع کرده است؛ اما واقعاً باید به خلاقیت و اعتماد به نفس این پسر آفرین گفت.

آیا می توانید تصور کنید که در یک روستا زندگی می کردید و با کمترین امکانات برای رفتن به مدرسه، یک هلیکوپتر کوچک برای خودتان می ساختید؟

منبع

SUB-SCANNER M12، گجت میلگرد یاب

bazde.blogspot.com اخبار و اطلاعات تکنولوژی به روز

همیشه برای مهندسین ناظر که به ساخت و ساز ساختمان ها نظارت می کنند، مقدار و نوع مصالح استفاده شده اهمیت بالایی داشته و دارد. به خصوص تعداد و نوع میلگردهایی که در زیر بتن ها استفاده می شوند. تا آنجا که حتی گاهی جهت بررسی دقیق، مجبور به تخریب قسمتهایی از ساختمان می شوند که زمان و هزینه زیادی در این بررسی ها از دست می رود.

اما هم اکنون با SUB-SCANNER شرکت Milwaukee ، چنین مشکلاتی تا حد زیادی حل می شود. چرا که مهندسین ناظر، با داشتن این گجت کاربردی، به راحتی می توانند از پس هر گونه پوششی اعم از چوب، گچ، پی وی سی، بتن، سرامیک، سنگ مرمر و حتی فلزات و سیم های برق، تا عمق 6 اینچی (15 سانتیمتری) بر آیند و قطر میلگرد هایی را که در ساختمان استفاده شده، تشخيص دهند.

در واقع دیگر نه به تخریب و ترمیم ساختمان احتیاجی هست، نه زمان از دست می رود و این بدون تردید عالی است.

گیزمودو قیمتی در حدود 310 تا 350 دلار را برای این وسیله کاربردی تخمین زده است که فکر می کنم برای چنین گجتی کاملاً ایده آل است.

صفحه محصول

گجتی برای برش پیتزا

bazde.blogspot.com اخبار و اطلاعات تکنولوژی به روز

ظاهر یک غذا علاوه بر رنگ و بوی آن از جمله عواملی است که می تواند در تحریک اشتها موثر باشد. اگر یک آشپز واقعی باشید حتما با تکنیک های مختلف تزئین غذا آشنا هستید. اما چه می کنید با برش یک پيتزای دایره ای شکل ؟

با خرید اين گجت 250 دلاری می توانید پيتزای پخته شده را به 8 قسمت مساوی تقسیم کنيد. این دستگاه که Equalizer Multi-blade Pizza Cutter نام دارد با داشتن 8 تيغه به راحتی روی پيتزا جای می گيرد و با اعمال فشاری اندک پيتزا را برش زده و به 8 قطعه کاملا مساوی تقسيم می کند.

اگر آشپز با سلیقه ای باشید حتما شما هم دوست داريد که پيتزای برشته شده و خوش رنگتان را به قسمت های مساوی برش بزنيد.

منبع

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: